Mia Concept Konutları Garantia Yönetim Hizmetleri Gayrimenkul İnş. Dan. A.Ş. tarafından yönetilmektedir.

Murat Kumsel İnşaat tarafından Ankara Eryaman’ın en değerli lokasyonlarından  birinde 10.000 m2 arsa üzerinde inşa edilen Mia Concept projesi (1+0) ve (1+1) konut tiplerinde 330 daireden oluşmakta ve Mia Concept  Projesinde konutların m2 aralığı,  35 m2 ve 58 m2 arasında değişiyor.

Konum olarak İstanbul yoluna cephe MIA CONCEPT sitesi;  Göksu parkına, Metro ve Avm’ye yakınlığı ile eşsiz bir konum sunmaktadır. En Son inşaat teknolojilerinin kullanıldığı sitede, zemin etüdü, yapı denetimi yapılmış,  depreme dayanıklı güçlü karkas yapı Konvensiyonel Kalıp Sistemleri kullanılmış ve yalıtım yönetmeliğine uygundur. Mia Concept  sizler için hem yatırım amaçlı hem de oturum için ideal (1+1) ve (1+0) konut tipleriyle özenle tasarlandı.

Nisan 2016 tarihinde oturumun başladığı projede  site içinde  çevre düzenlemesi yapılmış , 24 saat güvenliğin yanı sıra,  açık otopark,  site içerisinde bina girişlerinde lobi, kameralı güvenlik kayıt sistemi, kazanlı merkezi ısınma sistemi, led aydınlatmalı site girişi ve bina girişlerinde  granit uygulaması yer alıyor.

Projenin yer aldığı Eryaman bölgesi Mürted Akıncı Hava Üssü ve TAI, Etimesgut ve Batıkent Askeri Havaalanları ve kampüslerine 10 dakika mesafede olmasından dolayı kiralamada ve satın almada çok tercih edildiği için Mia Concept projesi şehrin yeni cazibe merkezi olacak.

Mia Concept Projesi garantör bankalardan kredi kullanma imkanı da sağlanıyor.